Strategia Rozwoju Gminy i Miasta Gryfów Ślaski na lata 2014 – 2020




Kwisonalia Greiffenberg Kolej Dolnośląska



























































Skład Rady Miasta w Gryfowie Śląskim w kadencji 2018 - 2023


Borkowski Zygfryd
Funkcja : członek Komisji Rozwoju Miasta i Bezpieczeństwa Publicznego

kontakt :  tel. 500 087 522

                e-mail :  z.borkowski@gryfow.pl


Cichoń Arkadiusz


Cichoń Arkadiusz

Funkcja : Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

                 Członek Komisji Rozwoju Miasta i Bezpieczeństwa Publicznego

                 Członek Komisji Sfery Budżetowej

kontakt :  tel. 669 775 771

                e-mail : a.cichon@gryfow.pl


Dragan Mariusz


Dragan Mariusz

Funkcja :  Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej  

                 Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

kontakt :  tel. 607 745 864

                e-mail : m.dragan@gryfow.pl


Guzy Jerzy


Guzy Jerzy

Funkcja :  Członek Komisji Rozwoju Wsi, Rolnictwa i Ochrony Środowiska


kontakt :   e-mail :  j.guzy@gryfow.pl
Kowalonek Kamil


Kowalonek Kamil

Funkcja: Zastępca Przewodniczącej Komisji Sfery Budżetowej

               Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

kontakt: tel. 695 084 422

              e-mail: kamil.kowalonek@gmail.com

                           k.kowalonek@gryfow.pl
Kozak Mariusz


Kozak Mariusz

Funkcja: Przewodniczący Komisji Rewizyjnej


kontakt:  tel. 609 687 210
e-mail: m.kozak@gryfow.pl


Królak Mateusz


Królak Mateusz

Funkcja : Przewodniczący Rady Miejskiej

                Członek Komisji Rozwoju Miasta i Bezpieczeństwa Publicznego


kontakt:  tel. 888 696 833

               e-mail : m.krolak@gryfow.pl
Łoziński Antoni, Ryszard


Łoziński Antoni, Ryszard

Funkcja: Zastępca Przewodniczącego Komisji Rozwoju Wsi, Rolnictwa i Ochrony 

               Środowiska


 kontakt: tel. 692 455 026 
Maga Urszula


Maga Urszula

Funkcja: Przewodnicząca Komisji Sfery Budżetowej

               Członek Komisji Rewizyjnej


kontakt: e-mail: u.maga@gryfow.pl


Niebylski Marek


Niebylski Marek

Funkcja: Przewodniczący Komisji Rozwoju Wsi, Rolnictwa i Ochrony Środowiska


kontakt: tel. 663 521 839

              e-mail: m.niebylski@gryfow.pl


Pawluk Wojciech


Pawluk Wojciech

Funkcja: Członek Komisji Rozwoju Wsi, Rolnictwa i Ochrony Środowiska


kontakt: w.pawluk@gryfow.pl


Piejko Grzegorz


Piejko Grzegorz

Funkcja: Przewodniczący Komisji Rozwoju Miasta i Bezpieczeństwa Publicznego


kontakt: tel. 501 577 064

              e-mail: g.piejko@gryfow.pl

                          sogen@poczta.onet.pl
Sawczak Ryszard


Sawczak Ryszard

Funkcja : Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

                 Członek Komisji Sfery Budżetowej


kontakt: tel. 603 083 799

              e-mail: r.sawczak@gryfow.pl


Skrzypek Robert


Skrzypek Robert

Funkcja : Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji


kontakt: tel. 602 397 172

               e-mail: r.skrzypek@gryfow.pl

                            muzykant67@op.pl


Szczerbicki Krzysztof


Szczerbicki Krzysztof

Funkcja: Członek Komisji Rozwoju Wsi, Rolnictwa i Ochrony Środowiska


kontakt: e-mail: k.szczerbicki@gryfow.pl


Podatek Śmieciowy Gminny Telefon Alarmowy Ochrona przyrody Ostrzezenia pogodowe Ochrona zdrowia Schronisko dla zwierząt Gmina przyjazna niesłyszącym M-GOK w Gryfowie Śląskim Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim               Rozkład Jazdy PKPRozkład Jazdy PKS

                      
























































Pozycjonowanie: Taxi Gryfów Śląski Bielak-Systemy

Adres:

Urząd Gminy i Miasta
ul. Rynek 1 59-620 Gryfów Śląski
Konto: PKO BP SA 77 1020 2124 0000 8402 0011 0106

Godziny pracy:

poniedzialek 8.00 - 17.00
wtorek-czwartek 7.30 - 15.30
piatek 7.30 - 14.30

Kontakt:

telefon sekretariat:
75 78 13 552
Fax 75 78 13 916
email: